АКТУАЛЬНО

Різдвяний захід «Просфора з Патріархом» об’єднав жертводавців Патріаршого собору

Неділя, 13 січня 2019, 05:01
12 січня 2019 року відбувся щорічний благодійний різдвяний захід «Просфора з Патріархом», який об’єднав близько двохсот жертводавців Патріаршого собору.

Традиційне різдвяне дійство греко-католиків проходило неподалік від Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві, в Міжнародному виставковому центрі. Розпочинаючи захід Блаженніший Святослав зауважив, що ця просфора об’єднує людей, які захотіли цього дня разом славити Бога і Спасителя.

«Сам Бог захотів стати плоттю і кров’ю українського народу, увійти і в його історію та бути разом з нами в наших болях і печалях. Сам Господь захотів бути для нас джерелом миру, радості та надії. Дякую за цю хвилю, за можливість разом цією просфорою поділитися», - висловився Глава УГКЦ.

Відтак Блаженніший Святослав очолив молитву, яку увінчав благословенням підготовлених просфор та всіх присутніх учасників заходу.

У рамках події гості спільно ділилися благословенною просфорою, обмінювалися різдвяними привітаннями, спілкувалися з Блаженнішим Святославом та духовенством УГКЦ. У цей час також проходив виступ Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України та Заслуженого прикарпатського ансамблю пісні і танцю України «Верховина». Окрім цього, проходив традиційний тихий аукціон.

Прес-служба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у день свята Воздвиження чесного і животворного Хреста28 вересня

Сьогодні Христова Церква святкує одне з найбільших свят у році – Воздвиження чесного і животворного Хреста.

МЕДІА
Prev Next