АКТУАЛЬНО

Розповідь у циклі «Жива парафія» про катехитичну школу в Луцьку

Четвер, 03 липня 2014, 12:32
У пастирському листі до духовенства, монашества і мирян Української Греко-Католицької Церкви «Жива парафія − місце зустрічі з живим Христом» Блаженніший Святослав сказав, що «кожен віруючий має обов’язок щоразу глибше пізнавати правди святої віри протягом усього свого життя».

Щоби прищепити потребу такого пізнання з раннього дитинства, в УГКЦ активно розвивається мережа катехизаційних шкіл. Одна з них діє в Луцьку при монастирі отців Василіян.

Як ми повідомляли, Департамент інформації УГКЦ розпочав цикл відеопрограм «Жива парафія». У ньому висвітлюється кращий досвід парафіяльного життя.

Кожна парафія може поділитися своїм позитивним душпастирським досвідом і кращими практиками із впровадження програми розвитку нашої Церкви у програмі «Жива парафія». Заявки на створення та готові відеосюжети можна надсилати на адресу: vision2020ugcc@gmail.com.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next