АКТУАЛЬНО

Сестра Наталія Мельник: «Закінчила школу і університет з відзнаками, грала у жіночий футбол... Але найважливіше – це пізнати Бога»

Понеділок, 14 листопада 2016, 20:29
Коли Церква виходила з підпілля, я переживала своє навернення, бо з’явилися гарні монаші спільноти і люди, які багато знали про Бога. Господь дарував мені такі зустрічі із людьми, які пізнали Його. Спілкуючись із ними, не можна було не хотіти пізнавати Бога. Тому я відкривала разом із ними багато прекрасних речей.

Розповіла про своє чернече покликання с. Наталія Мельник,  настоятелька Згромадження сестер Пресвятої родини, голова Ради вищих настоятельок УГКЦ, у програмі «ВІДКРИТА ЦЕРКВА. ДІАЛОГИ».

За її словами, пізнати Бога – значно більший успіх за всі успіхи в житті. «Тому я можу сказати, що я успішна людина в житті. Усе, що я прагнула в житті осягнути, осягнула: закінчила школу та університет з відзнаками, грала у жіночий футбол. Але найважливіше – це пізнати Бога», – поділилася черниця, яка до того ж була вчителем фізики й катехиткою.

«Духовні переживання Бога – це значно більше за все інше. Це відкрило мені  інше бачення життя зі сенсом, життя із глибокою радістю. У монастирі є можливість жити в правді із собою. Я зробила свій вибір…» – пояснила с. Наталія.

Департамент інформації УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next