АКТУАЛЬНО

Сестру Севастіяну Карвацьку нагороджено орденом Святого Пантелеймона

Понеділок, 09 серпня 2021, 21:39
Сьогодні, 9 серпня 2021 року, у день пам’яті Святого великомученика і цілителя Пантелеймона (за Юліанським календарем), у Києві відбулася щорічна урочиста церемонія нагородження «Орден Святого Пантелеймона. Честь медичної професії». У номінації «Взірець служіння суспільству» нагороду здобула с. Севастіяна Карвацька, ЧСВВ, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

Як відомо, орден Святого Пантелеймона – це найвища громадська відзнака за професіоналізм і милосердя, яку вручають медичним працівникам.

У номінації «Взірець служіння суспільству», в якій с. Севастіяні і присуджено нагороду, вона представляла Львівщину й водночас Українську Греко-Католицьку Церкву.

Вручення відзнаки с. Севастіяні див. з 2:52:28:

«Я, найперше, дякую Богові за те, що Він супроводжує мене на всіх стежках мого служіння. Також хочу подякувати всім, хто зі мною працює. Я дуже вдячна і моїй монашій спільноті, моїй Церкві, Отцю і Главі моєї Церкви Блаженнішому Святославу за можливість, нагоду та довіру робити добро, милосердя у великій любові до ближніх, хворих і немічних», – сказала с. Севастіяна під час вручення нагороди.

Переможниця також пригадала присутнім слова св. Матері Терези з Калькутти, які та промовила перед вельможами тогочасного світу під час вручення їй Нобелівської премії: «Їдіть і робіть так само!». Тим самим с. Севастіяна закликала поважних гостей, присутніх на церемонії вручення ордена, до служіння ближнім.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Від нашої ефективності сьогодні залежить не тільки добробут людини, а й навіть її життя», – отець Любомир Яворський19 травня

«Основна роль Церкви в усі часи – душпастирське служіння, у якому вона дбає про душу людини. Але війна дуже "підсвітила" соціальне служіння...

МЕДІА
Prev Next