АКТУАЛЬНО

У Дніпропетровську активно розвивається парафія Святого Миколая Чудотворця

Вівторок, 30 березня 2016, 23:14
«Ми мусимо сповідатися, очистити свою душу, щоб достойно прийняти Христа. Такого більше нема близького в людини спілкування з Богом, ніж коли приймаєш Святе Причастя. Це найближча зустріч з Господом», – розповідає про важливість Таїнства Пресвятої Євхаристії отець Василь Пантелюк, директор «Карітас-Донецьк».

Ще навіть рік не минув відтоді, як у Дніпропетровську утворилася парафія Святого Миколая Чудотворця. Кістяком парафії є працівники благодійного фонду «Карітас-Донецьк» та їхні родини. Директор цієї благодійної організації отець Василь Пантелюк до осені 2014 року служив у Донецьку, та через війну змушений був покинути місто.

Релігійна громада збирається в каплиці при благодійному фонді. Проте в планах у серпні 2016 року освятити церкву біля нового приміщення Карітасу. Парафіян поки що небагато – близько 50 осіб. Проте число їх постійно зростає. Долучаються як вимушено переселені, так і місцеві жителі.

«Жива парафія. Святі Таїнства» – це друга частина проекту «Живі парафії». Через пояснення і здійснення Святих Таїнств, зйомки яких відбувались у різних парафіях, показано життя нашої Церкви у різних куточках, здебільшого Східної України, де УГКЦ останніми роками інтенсивно розвивається.

Переглянути інші відеорозповіді в рамках проекту «Жива парафія. Святі Таїнства» можете на веб-сторінці «Живого телебачення» zhyve.tv.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Богослов’я − це своєрідний мозок Церкви, це її інтелектуальне життя!» − десять тез про богослов’я в Україні14 грудня

Перспективи розвитку богослов’я в Україні обговорювали в прямому ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги». Гостем студії «Живого ТБ» був...

МЕДІА
Prev Next