АКТУАЛЬНО

У Фастові греко-католики презентували виставу «Ніч перед Різдвом»

П'ятниця, 14 лютого 2020, 14:58
8 лютого 2020 року драматичний гурток парафії Святого великомученика Димитрія УГКЦ у місті Фастів презентував виставу «Ніч перед Різдвом» за повістю Миколи Гоголя.

Як розповів о. Віталій Марцинюк, парох місцевої громади УГКЦ, постановка була представлена у великій залі Міського палацу культури. За його словами, два місяці підготування дали свій результат. «Вечір був наповнений емоціями, які можуть подарувати Всемогутній Творець та родинне тепло. Бо родина дає силу, натхнення, підставляє плече та зігріває, коли холодно. За цю велику родину я безмежно вдячний Богові».

У соціальній мережі душпастир зазначив: «Сьогодні на великій сцені Міського палацу культури ми це зробили. «Черевички для Оксани». Нам випала унікальна можливість передати красу українських традицій через глибоку духовність Божого люду. Останні дні я хвилювався, будучи у Львові на навчанні, думав та журився, як все буде. Переживав, чи нам вдасться передати суть Різдвяного дійства, чи люди прийдуть. А сьогодні, коли побачив заповнений зал, зрозумів, що це Господь нас укріпив, нам допоміг, преобразив нашу неміч», - йдеться в повідомленні.

Священник також висловив слова  вдячності парафіянам, Галині та Михайлу Цяпичам, за організацію та сценарій: «Дякую за те, що вклали свою душу у наше святкове дійство. Дякую усім вам, дорогі мої парафіяни, Ви для мене є справжньою родиною. Дякую своїй дружині Таї за розуміння і підтримку в усіх задумах. Поруч чудові люди і це найкращі миті мого життя. Слава Богу за все!»

Пресслужба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Неділя Божого Слова в Католицькій Церкві: УГКЦ заохочує до вивчення і поширення Святого Письма25 січня

24 січня 2021 року вся Католицька Церква вже вдруге відзначила неділю Божого Слова, яку встановив минулого року Святіший Отець Франциск для...

МЕДІА
Prev Next