АКТУАЛЬНО

У Харківському екзархаті відзначили День катехита

Понеділок, 09 жовтня 2017, 15:11
У неділю, 8 жовтня, у Харківському екзархаті відзначили День катехита. На свято прибули катехити з різних куточків екзархату, щоб отримати благословення на новий навчальний рік. Напередодні у Свято-Івано-Павлівському монастирі о. Йосиф Щур, ЧСВВ, провів для них день духовної віднови, під час якого усі присутні спільно роздумували над тим, як слухати Слово Боже і жити Ним.

У неділю з нагоди Дня катехита Екзарх Харківський владика Василь очолив Архиєрейську Літургію в катедральному соборі Святого Миколая м. Харкова. Владика порівняв катехитів з апостолами, які йдуть і навчають людей не лише правд віри, а молитви, працюючи, зокрема, з дітьми та молоддю. Також архиєрей нагадав, що обов’язком кожного християнина є самостійно навчатися: у родинах, спільнотах читати Святе Письмо чи Катехизм, щоб світло правди нести іншим людям.

Після Святої Літургії Екзарх Харківський привітав катехитів і благословив їх на місійне служіння.  Зі свого боку катехити зачитали текст про готовність виконувати працю і подякували єпископу за довіру голосити Слово Боже.

ugcc.kharkiv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в шосту неділю після Зіслання Святого Духа під час прощі до Крилоса02 серпня

Христова Церква від початку проповіді Христового Євангелія і аж досі проповідує Бога, який прощає, який є любов’ю, який оздоровляє людину. Й...

МЕДІА
Prev Next