АКТУАЛЬНО

У Харкові розпочався Тиждень молінь за єдність між християнами (відео, фото)

Понеділок, 22 січня 2018, 17:32
20 січня в м. Харкові розпочався Тиждень молінь за єдність між християнами. Першого дня вірні молилися у Свято-Дмитрівському храмі УАПЦ. Наступного дня молільники зібралися на спільну молитву у храмі Святих Верховних апостолів Петра і Павла катедрального собору Святого Миколая Чудотворця УГКЦ.

Молебень за єдність між християнами очолив Екзарх Харківський Василь (Тучапець) у співслужінні з владикою Ігорем УАПЦ, владикою Митрофаном УПЦ КП, о. Леонідом Ткачуком РКЦ, о. Мкртичем та о. Варданом ВАЦ та представниками духовенства різних християнських конфесій.

З пастирським словом до присутніх звернувся владика Ігор УАПЦ. Єпископ порівняв наш народ з ізраїльтянами, яких Мойсей виводив з неволі. “Господь кличе нас до свободи”, – зазначив архиєрей.

На завершення владика Василь, Екзарх Харківський, подякував усім за спільну молитву і наголосив, що “ця молитва – це перші кроки, які ми робимо до об’єднання Церков!” 

ugcc.kharkiv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Популізм. Збайдужіння. Радикалізація суспільства. Основні тези зі Звернення єпископів УГКЦ щодо виборчого процесу в Україні18 травня

Днями на Інформаційному ресурсі УГКЦ було оприлюднено Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ до...

МЕДІА
Prev Next