АКТУАЛЬНО

У Харкові розпочався Тиждень молінь за єдність між християнами (відео, фото)

Понеділок, 22 січня 2018, 17:32
20 січня в м. Харкові розпочався Тиждень молінь за єдність між християнами. Першого дня вірні молилися у Свято-Дмитрівському храмі УАПЦ. Наступного дня молільники зібралися на спільну молитву у храмі Святих Верховних апостолів Петра і Павла катедрального собору Святого Миколая Чудотворця УГКЦ.

Молебень за єдність між християнами очолив Екзарх Харківський Василь (Тучапець) у співслужінні з владикою Ігорем УАПЦ, владикою Митрофаном УПЦ КП, о. Леонідом Ткачуком РКЦ, о. Мкртичем та о. Варданом ВАЦ та представниками духовенства різних християнських конфесій.

З пастирським словом до присутніх звернувся владика Ігор УАПЦ. Єпископ порівняв наш народ з ізраїльтянами, яких Мойсей виводив з неволі. “Господь кличе нас до свободи”, – зазначив архиєрей.

На завершення владика Василь, Екзарх Харківський, подякував усім за спільну молитву і наголосив, що “ця молитва – це перші кроки, які ми робимо до об’єднання Церков!” 

ugcc.kharkiv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, у 19-ту неділю по Зісланні Святого Духа19 жовтня

Сьогодні Христос каже нам, щоб ми так чинили, так ставилися до кожної людини, як ставиться до людини сам Господь Бог. Навіть більше, Він...

МЕДІА
Prev Next