АКТУАЛЬНО

У Коломийсько-Чернівецькій єпархії провели спортивні змагання серед духовенства

П'ятниця, 01 листопада 2013, 11:25
Божественною Літургією, панахидою, змаганнями в чотирьох видах спорту духовенство Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ відзначило три знаменні події.

30 жовтня в катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї владика Василь (Івасюк) у співслужінні з понад ста священиками очолив Божественну Літургію в рамках святкування 1025-річчя Хрещення України-Русі, Року віри та 20-ліття створення Коломийсько-Чернівецької єпархії.

“Продовжуємо ювілейні святкування Хрещення Русі-України у багатовекторному плані: через зустрічі з митцями, в’язнями, інвалідами, роблячи діла милосердя щодо душі і тіла. Спортивні змагання за участю духовенства в чотирьох видах спорту: шахи, настільний теніс, перетягування канату та волейбол - стануть продовженням святкувань, присвячених 1025-річчю Хрещення Русі-України та 20-літтю створення Коломийсько-Чернівецькій єпархії УГКЦ”, - сказав на початку проповіді архиєрей.

Про історію створення єпархії, ведення її Святим Духом та 20-річчя життєдіяльності духовної структури продовжив розповідати присутнім проповідник. “Будівництво єпархії - це не людське діло, а Божа справа. І ми сьогодні дякуємо за цей 20-літній ювілей існування єпархії саме Духові Святому і всім тим, хто співдіяв із тим Духом у її заснуванні, розбудові, розвитку”. Священики помолилися панахиду за усопшими єпископами, духовенством та вірянами, які посприяли розбудові і зміцненню єпархії.

Опісля в приміщенні спорткомплексу “Прикарпаття” урочистим виконанням державного гімну розпочали змагання серед духовенства єпархії. Учасників поблагословив і привітав владика Василь. Промови виголосили: Богдан Болюк, голова Коломийської районної ради, Михайло Стефанків, начальник Івано-Франківського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Ведучим спортивного свята був Василь Буджак, директор ФОСК ”Прикарпаття”.

фоторепортаж

У ході завзятої боротьби були визначені переможці:

Шахи:

І місце – Буковинський вікаріат (о. Ігор Дрогомирецький);

ІІ місце – Снятинський деканат (о. Теодор Оробець)

ІІІ місце – Отинійський деканат (о. Іван Коваль);

Настільний теніс:

І місце – Печеніжинський деканат (о. Іван Виксюк);

ІІ місце – Надвірнянсько-Пнівського деканатів (о. Андрій Василів)

ІІІ місце – Обертинський деканат (о. Ю. Друляк).

Волейбол:

І місце – команда Отинійського деканату (капітан о. Василь Мельничук);

ІІ місце – команда Коломийсього деканату (капітан о. Іван Остафійчук);

ІІІ місце – команда Надвірнянсько-Пнівського деканатів (капітани о. Ігор Шліхутка та Богдан Михайлина).

Перетягування канату:

І місце – Надвірнянсько-Пнівський деканат;

ІІ місце – Яремчанський деканат;

Перше загальнокомандне місце здобула команда Отинійського деканату. Усі вищезгадані переможці були нагороджені грамотами, цінними спортивними подарунками.

На завершення владика Василь побажав усім священикам боротися за перші місця для повірених парохіян на дорозі до Господа, пізнання Його величі та милосердя.

о. Василь Перцович, прес-секретар
Коломийсько-Чернівецької єпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next