АКТУАЛЬНО

У Перемишлі відбувся концерт – мистецька програма «Від Страстей до Воскресіння»

Середа, 18 грудня 2019, 11:01
У Польщі, в перемишльському cоборі Святого Івана Хрестителя, відбувся концерт – мистецька програма «Від Страстей до Воскресіння» присвячена вшануванню 30-ї річниці виходу УГКЦ з підпілля та 75-річниці від дня упокоєння митрополита Андрея Шептицького.

Мистецьку програму авторства Михайла Перуна – викладача Українського католицького університету та Львівської духовної семінарії, виконував колектив Заслуженої академічної капели України «Трембіта» під диригуванням Володимира Вівчарика. Ведучою програми була Марія Христинович.

У цей день перемишльська громада вшанувала пам’ять митрополита Андрея, блаженних, мучеників та всіх, хто боролися в найважчі часи за свою Церкву.

На завершення програми своїми враженнями і споминами поділився архиєпископ Іван Мартиняк. Автор проєкту Михайло Перун у своєму слові подякував митрополиту Євгенові Поповичу за запрошення, а отцю Богдану Степану за організацію концертної програми в Перемишлі.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://cerkiew.org

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next