АКТУАЛЬНО

У Перемишлі відбувся концерт – мистецька програма «Від Страстей до Воскресіння»

Середа, 18 грудня 2019, 11:01
У Польщі, в перемишльському cоборі Святого Івана Хрестителя, відбувся концерт – мистецька програма «Від Страстей до Воскресіння» присвячена вшануванню 30-ї річниці виходу УГКЦ з підпілля та 75-річниці від дня упокоєння митрополита Андрея Шептицького.

Мистецьку програму авторства Михайла Перуна – викладача Українського католицького університету та Львівської духовної семінарії, виконував колектив Заслуженої академічної капели України «Трембіта» під диригуванням Володимира Вівчарика. Ведучою програми була Марія Христинович.

У цей день перемишльська громада вшанувала пам’ять митрополита Андрея, блаженних, мучеників та всіх, хто боролися в найважчі часи за свою Церкву.

На завершення програми своїми враженнями і споминами поділився архиєпископ Іван Мартиняк. Автор проєкту Михайло Перун у своєму слові подякував митрополиту Євгенові Поповичу за запрошення, а отцю Богдану Степану за організацію концертної програми в Перемишлі.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://cerkiew.org

ПУБЛІКАЦІЇ

Дев’яносто один рік тому відбулася архиєрейська хіротонія о. д-ра Івана Лятишевського26 січня

26 січня минає 91 рік від дня, коли в 1930 році в катедральному соборі Воскресіння Христового м. Станіславова відбулася архиєрейська...

МЕДІА
Prev Next