АКТУАЛЬНО

У Словаччині вперше молилися Архиєрейську Літургію українською мовою

Середа, 19 лютого 2020, 10:00
15 лютого, у день Стрітення Господнього, у Братиславі вперше відслужили Архиєрейську Літургію українською мовою. Молитву очолив владика Іриней Білик з Риму.

З єпископом співслужили: о. Андрій Шковєра з Братиславської єпархії та о. Андрій Євчук з Ватикану. Дияконське служіння здійснював диякон Петро Токач з Київської архиєпархії.

У Літургії взяли участь: Надзвичайний і Повноважний посол України в Словаччині Юрій Мушка з дружиною Ольгою, староста району Ламач м. Братіслави, який звернувся до присутніх з промовою подяки за прекрасне Богослужіння.

Після урочистостей парафіяни та гості мали можливість вшанувати  мощі верховного апостола Петра,  а також отримати образочки цього апостола з реліквіями, які освятив згаданий єпископ на гробі святого в Римі.

Богослужіння  супроводжував своїм співом Академічний ансамбль пісні і танцю «Козаки Поділля» з м. Хмельницький під керівництвом Степана та  Катерини Дроботів.  Натхненником і організатором цього дійства став диякон Петро Токач.

З нагоди свята після Літургії відбувся концерт. 

Повідомив диякон Петро Токач,
Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

П'ятнадцять думок Блаженнішого Святослава про справжній і здоровий відпочинок04 серпня

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, ділиться думками та рекомендаціями щодо справжнього відпочинку, що особливо актуального під...

МЕДІА
Prev Next