АКТУАЛЬНО

У США завершують будівництво нової української церкви Непорочного Зачаття УГКЦ в м. Палатайн (Іллінойс)

Середа, 17 червня 2020, 09:54
«Раніше громада мала невеличке старе приміщення церкви. А тепер новозбудована церковна зала разом із залою у підвалі одночасно може прийняти 400-500 людей», - йдеться в ролику.

Планується, що це буде великий відпустовий храм, де знаходитимуться мощі 24 святих новомучеників України.

На нижньому рівні будівлі розмістяться класи для української школи.

Церква матиме легкий доступ для людей на інвалідних візках.

Будуть встановлені новітні звук і відеотрансляції богослужінь, які відбуватимуться за двома календарями.

Як розповів помічник при парафії Непорочного Зачаття УГКЦ в м. Палатайн о. Ярослав Мендюк, до цього віруючі мали невеличку капличку, яка прослугувала понад 55 років.

Настоятель храму Непорочного Зачаття УГКЦ в м. Палатайн о. Михайло Кузьма повідомив, що «залишилося десь 10-12 відсотків до завершення добудови цього храму». Він зауважив, що для завершення цього проєкту потрібно ще 350 тис. доларів, і попросив усіх, хто може, допомогти фінансово.

Як зазначається, сьогодні триває збір коштів, аби допомогти завершити зведення церкви. «Українська громада в м. Палатайн, Чикаго, і околицях може допомогти парафії зібрати кошти для завершення будівництва. Триває фандрейзер. Долучайтеся!» - йдеться у підписі до відео.

Фото: gofundme.com

Відео: Natalia Figel

www.ukrinform.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Рівні християнської молитви: молитва тілесна – слова і жести08 серпня

У 13-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумував над першим рівнем християнської...

МЕДІА
Prev Next