АКТУАЛЬНО

Учасники Собору в Івано-Франківську пом’янули Героїв України

Вівторок, 25 серпня 2015, 15:49
Учасники Патріаршого Собору на чолі з Отцем і Главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Святославом помолилися за вічну пам'ять Героїв України в Меморіальному сквері Івано-Франківська.

У цьому Меморіальному сквері поховані учасники національно-визвольних змагань та сучасні Герої України, зокрема Роман Гурик, який загинув на Майдані, та воїни, які загинули торік на горі Карачун.

Звертаючись до присутніх зі словом, Блаженніший Святослав відзначив, що осердям, головною благовістю Церкви є те, що наш Спаситель помер на хресті, але воскрес у славі. Навіть коли ми молимося за наших покійних, каже Предстоятель, то ісповідуємо віру в розп’ятого, але воскреслого Спасителя, який є переможцем смерті. Тому навіть коли ми поминаємо наших покійних, то переживаємо це з християнською надією на перемогу над смертю, над усяким злом.

«У контексті нашої роботи на Соборі ми хотіли прибути сюди, щоб вшанувати Героїв України. Хтось каже, що ми живемо в трагічні часи… Але Церква, звіщаючи Добру Новину про Воскресіння, каже: ні, ми живемо в героїчні часи, - часи, які породжують нових героїв, які показують, що ті, котрі є віруючими людьми, здатні любити свою землю так сильно, що можуть віддати за неї власне життя, аби воскреснути з Христом. Тому сьогодні ми тут молимося. Поминаємо наших Героїв. Поминаючи їх, кажемо, що хочемо разом бути на висоті, показати всьому світові, що ми живемо як народ героїв у героїчний час», - наголосив Глава УГКЦ.

Фото о. Юрій Трухан

Департамент інформації УГКЦ

 
ПУБЛІКАЦІЇ

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас: слідами УГКЦ… на Сибір11 жовтня

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас…Про ці населенні пункти далекого Сибіру знаємо хіба що з фільмів та чули із розповідей. І...

МЕДІА
Prev Next