АКТУАЛЬНО

Відбулася VII Всеукраїнська проща освітян до Зарваниці

Вівторок, 03 жовтня 2017, 12:05
Близько трьох тисяч освітян Тернопільщини, Львівщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини та Волині прибули до Марійського духовного центру «Зарваниця» на прощу. Вітав паломників Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк), який очолив Божественну Літургію у співслужінні з отцями-головами Комісії з питань освіти і виховання УГКЦ.

«Зарваниця ‒ це нескінченна криниця духовної сили, духовного оптимізму, надії, віри, любові, премудрості, яка наповнює, наповнювала і буде наповнювати душі віруючих людей», ‒ сказав владика Теодор у духовному слові. За словами єпископа, спільна молитва у Зарваниці є для нас надзвичайним скарбом, великою силою, яка сьогодні приходить від Господа.

«Сьогодні у Божественній Літургії ми молилися за всіх освітян, ‒ зауважив архиєрей. ‒ Господь дарував покликання педагогам, вчителям – вчителям мудрості, надії, віри і любові. Ось це є найвище покликання вчителя і найстарша у світі професія. Ми молимося, щоб Господь молитвами Пресвятої Богородиці збагатив чеснотами ваше серце, уста і розум так багато і могутньо, щоб ви ділитися ними зі своїми учнями».

Крім того, владика Теодор у соборі Матері Божої Зарваницької провів духовну зустріч із вчителями, ділився думками про особливе покликання вчителя, який працює з дітьми, які є даром Божим.

 

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.tze.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2018 року17 вересня

Від 2 до 11 вересня 2018 року Божого в м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало...

МЕДІА
Prev Next