АКТУАЛЬНО

Відеосюжет про освячення храму Благовіщення в Патріаршому домі у Львові

Четвер, 14 грудня 2017, 11:34
12 грудня 2017 року в Патріаршому домі у Львові Блаженніший Святослав здійснив Чин освячення храму Благовіщення Пресвятої Богородиці. У престол святині вкладено мощі блаженного священномученика Миколая Чарнецького. Іконостас, престіл, проскомидійник і горне сідалище храму витесані з білого каменю львівськими митцями.

За престолом храму Благовіщення, на стіні святилища, поміщено ікону Благовіщення, яку передали військові із зони АТО. Ця ікона в чудесний спосіб вціліла після обстрілу і пожежі в с. Піски.

Див. також: «Запрошую усіх ‒ беріть участь у Благовіщенні, бо наш народ так цього потребує», ‒ Глава УГКЦ під час освячення храму в Патріаршому домі

На завершення урочистостей, при вході до Патріаршого дому, урочисто відкрили пам’ятну дошку з іменами жертводавців і доброчинців, а також герб Блаженнішого Святослава, викладений мозаїкою. Це подарунок Главі УГКЦ від працівників Патріаршої курії.

Вашій увазі пропонуємо відеосюжет про цю знаменну, урочисту подію:

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Обрізання Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа15 січня

Вітаю вас сердечно з Новим роком. Нехай цей рік буде часом оновлення у Святому Дусі всього нашого життя. Хай він буде роком надії, який поможе...

МЕДІА
Prev Next