АКТУАЛЬНО

Відкрита Церква || Український Єрусалим

Вівторок, 18 вересня 2018, 14:53
Нещодавно в Марійському духовному центрі в Зарваниці відбулося освячення «Українського Єрусалима». Що це за новітній проект? Яке матиме значення для греко-католиків комплекс копій споруд Святої Землі в Зарваниці? Про це дізнавайтеся з програми «Відкрита Церква». Гостем програми є о. д-р Іван Січкарик.

До унікального комплексу культових споруд Святої Землі, будівництво якого розпочалося влітку 2014 року, увійшли копія Гробу Господнього, Голгофа – гора, на якій розіп’яли Ісуса Христа, Оливний сад, де Ісус молився перед арештом, Сходи Покаяння (Святі сходи), якими Ісус Христос підіймався на суд до Пилата, купіль Ветезда, де оздоровлювалися хворі, Левові (Ліонські) ворота та Вежа Давида.

«Тут лунатиме молитва за мир в Україні, адже мир є даром, який свого часу Господь пошле нам за молитвами Божого люду. Віримо, що від дня, коли ми поблагословили «Український Єрусалим», тут спочиває Боже ім’я», — сказав Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, під час освячення святині.

zhyve.tv

ПУБЛІКАЦІЇ

Пам’ятка політика-християнина щодо зобов’язання дотримуватися християнських цінностей у своїй політичній діяльності14 лютого

Усіма силами сприятиму захисту, поширенню та утвердженню в суспільстві християнських цінностей і морально-етичних засад, насамперед в...

МЕДІА
Prev Next