АКТУАЛЬНО

В Одесі започатковують навчання катехитів

Середа, 16 вересня 2020, 10:04
З благословення Одеського екзарха Михайла Бубнія та з ініціативи Катехитичної комісії Одеського екзархату в Одесі започатковують навчання катехитів за програмою Катехитично-педагогічного інституту Українського католицького університету.

Як розповіла заступниця голови Катехитичної комісії Одеського екзархату Олена Пєнязєва, такі курси матимуть комбіновану форму навчання – раз на місяць проходитимуть аудиторні заняття в Одесі, у монастирі отців палатинів. Там студенти будуть проживати, відпочивати, брати участь у заняттях та богослужіннях. У період між цими зустрічами відбуватиметься онлайн-навчання.

Заякву на участь у курсах катехитів можуть подавати всі, хто відчуває покликання служити в Церкві. Організатори навчання звертаються до священнослужителів із проханням посприяти відбору кандидатів.

Перший урок планують провести 26 вересня. Навчання триватиме три роки для тих людей, які бажають здобути вищу богословську освіту, і один рік для тих, хто захоче отримати Сертифікат християнської віри та життя.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ct.ugcc.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next