АКТУАЛЬНО

У родинній садибі патріарха Йосифа Сліпого завершила роботу літня школа англійської мови

Вівторок, 08 серпня 2017, 11:53
У суботу, 5 серпня 2017 року, у Музейно-меморіальному комплексі імені патріарха Йосифа Сліпого в Заздрості, що на Тернопільщині, пройшла церемонія закриття третьої благодійної літньої школи англійської мови. Організатором і головним спонсором школи є Релігійне товариство українців-католиків «Свята Софія» США.

Свято з нагоди завершення навчання розпочалося Божественною Літургією, яку англійською мовою відслужив о. Тарас Кшик, ЧНІ, у співслужінні з о. Ігорем Блощинським, парохом церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці в Елкинс Парк (штат Пенсильванія).

По завершенні молитви до учасників курсу звернулася директор школи Ірина Іванкович. Вона зачитала випускникам вітання Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Вітальне слово до учасників школи надіслав також владика Василь (Семенюк), Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський, в якому, зокрема, подякував організаторам та викладачам, які пожертвували свій час та знання для навчання української молоді.

Пані Ірина Іванкович вручила учасникам курсу дипломи та подарунки від організаторів і висловила сподівання, що час, проведений на батьківщині патріарха Йосифа, принесе учасникам школи видимі духовні та інтелектуальні плоди, а співпраця із Менор-коледжем (Філадельфія), сертифікати якого отримали учасники програми, продовжуватиметься і в майбутньому.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next