АКТУАЛЬНО

В центрі Чикаго молитовно поминали загиблих на Майдані

П'ятниця, 21 лютого 2014, 12:06
Сотні людей зібралися вночі 20 лютого в історичному центрі Чикаго, щоб помолитися за загиблими на Майдані Незалежності в Києві.

Після молитви вони колоною із запаленими свічками в руках пройшли кілька кварталів до Генерального консульства України, повідомляє VIDIA.

Дорогою до консульства учасники ходи розповідали перехожим про події в Україні. А на завершення акції учасники заставили консульство свічками та обвішали листівками.

На акцію прийшло близько 500 людей, серед яких було багато американців. Молитву провели восьмеро священиків УГКЦ. Подію висвітлювали головні місцеві телеканали та радіо.

Зі слів ініціаторів акції, журналістів Юліана Гайди та Наталії Фігель, метою було спільно вшанувати пам'ять жертв в Україні та розповісти американцям про терор, влаштований українською владою проти власного народу.

«У пам'ять тих, хто загинув на Майдані, запалюємо лампадки і свічки в центрі Чикаго. Розповімо світові про справжніх героїв України і про злочинний уряд, на який чекає Гаазький трибунал», − прокоментували вони.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Синоду Єпископів КГВА УГКЦ з нагоди сторіччя відновлення української державності27 лютого

Як бачимо, поняття свободи містить у собі дві складові: свободу від – гніту, поневолення, пригноблення, визиску та позбавлення прав, а також...

МЕДІА
Prev Next