АКТУАЛЬНО

В УГКЦ розпочалася Декада місійності

Четвер, 29 травня 2014, 13:53
На свято Вознесіння ГНІХ, згідно з рішенням Синоду Єпископів, в УГКЦ розпочинається Декада місійності. Цей період триватиме до Зіслання Святого Духа (П’ятдесятниці) і має на меті звернути увагу всієї Церкви на спільне покликання бути місійними.
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

Як зазначив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав, протягом цих десяти днів в усіх парафіях УГКЦ будуть роздумувати над тим, якою повинна бути місія християн третього тисячоліття у світі. Про це він сказав в проповіді на Архиєрейській Божественній Літургії в день Вознесіння Господнього, 29 травня 2014 року, у Патріаршому соборі Воскресіння УГКЦ, що в Києві.

«Цими днями ми будемо готуватися здійснювати апостольське служіння відповідно до покликання охрещеного Божого люду. Ми не можемо затримати тільки для себе всі ті дари, які отримали від воскреслого Христа. Разом з апостолами слід проповідувати правду про єдиного Бога в трьох особах і робити Його учнями всіх тих, хто ще не знає правдивого Бога», - сказав проповідник.

Читайте також: Звернення Блаженнішого Святослава до вірних Української Греко-Католицької Церкви з нагоди Декади місійності

Блаженніший Святослав додав, що Декада місійності є також і часом очікування Духа Святого, і періодом підготовки до нашої християнської місії. 

Для того щоб пройти зупинками Декади за визначеною щоденною програмою, варто користуватися нещодавно виданим «Путівником Декади місійності». На початку видання пояснюється значення цього періоду в житті Церкви, а далі - дні Декади з відповідним Божим Словом, роздумами, молитвою, завданням, читанням Діяння апостолів. Цю книжечку кожен вірний зможе придбати у своїй парафії. Також вийшла окремим виданням Інструкція для священиків щодо Декади місійності. У цій Інструкції наголошується, що головною дійовою особою Декади місійності є Святий Дух, який «діє потужно, торкаючись і навертаючи людські серця». 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Християни вірять у Бога-альтруїста», - Глава УГКЦ про альтруїзм як спосіб життя християн21 січня

У першому прямому ефірі 2018 року інтерактивного проекту «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав пояснив...

МЕДІА
Prev Next