АКТУАЛЬНО

В УГКЦ створили раду для координації допомоги українським військовим

Середа, 26 листопада 2014, 12:01
Рішенням Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ при Патріаршій курії Церкви створено координаційну раду з питань душпастирства в критичних ситуаціях, яка поєднуватиме можливості Церкви та її вірних з потребами військових та тимчасово переміщених осіб.

Як пояснив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму відеоблозі на «Живому.ТБ», Синод вирішив створити таку раду, щоб зробити допомогу в сфері військового капеланства, у сфері душпастирства охорони здоров’я, у сфері волонтерства і активності мирян якомога більш ефективною і скоординованою.

«Ця рада має свого опікуна – владику Богдана (Манишина), Єпископа-помічника Стрийської єпархії, який особисто багато часу провів серед наших воїнів у зоні АТО. Владика постійно спілкується з їхніми родинами, з родинами тих, які постраждали внаслідок військових подій в Україні. Єпископ особисто знає їхні потреби, вивчає їх і намагатиметься правильно скоординувати дії Церкви для цієї справи», – зазначив Глава УГКЦ.

Архиєрей додав, що сьогодні «кожен християнин повинен запитати себе: а що я особисто зробив, аби допомогти біженцям, захистити свою державу, що зробив для того, хто віддає своє життя на полі бою, щоб ми з вами могли вільно жити і працювати?..» «Ці питання стоять перед кожним християнином і кожним українцем», – підкреслив Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next