АКТУАЛЬНО

Великодні інтерв'ю Блаженнішого Святослава для телеканалів «Еспресо» та «5 каналу»

Четвер, 20 квітня 2017, 11:16
Напередодні Пасхи Предстоятель УГКЦ дав традиційне інтерв'ю для «5 каналу», а також був гостем програми «Відповіді з Ольгою Лень» телеканалу «Еспресо».

«Ми не маємо права перекладати відповідальність за нашу країну на когось іншого: щоб хтось за мене її розбудовував, щоби хто за мене її захищав... Ми сьогодні як ніколи повинні зрозуміти, що злочинно є втікати від відповідальності... Відповідальність є невідємною частиною свободи і якщо ми хочемо бути свобідними, то маємо бути відповідальними»,  − сказав Блаженніший Святослав у програмі «Відповіді з Ольгою Лень».

Коли ми себе називаємо християнами, це нас до чогось зобов’язує. Коли ми святкуємо Пасху, це не означає, що ми виконуємо якісь зовнішні ритуали. Це є стиль життя, це є особистий кодекс поведінки, тому що віру у Воскреслого Христа потрібно втілювати у свої конкретні вчинки. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви у традиційному пасхальному інтерв’ю «5 каналу».

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Примирення між українцями і росіянами можливе?!!25 квітня

Чи можливе примирення між українцями і росіянами, як пробачити країні-сусіду збройну агресію, як простити вбивства тисяч воїнів і мирних...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1500
clr:53
cch:-no-
sql:0.1197
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,294,616
m: 2,973,632