АКТУАЛЬНО

VIII Всеукраїнську прощу медиків до Крехова провели у форматі онлайн

Неділя, 14 червня 2020, 07:28
Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я 13 червня 2020 року провела VIIІ Всеукраїнську прощу медичних працівників до Крехова під гаслом: «Моє милосердя змінює світ».

Через карантинні обмеження прощу провели у форматі онлайн. Проте фізично взяли участь голови єпархіальних комісій душпастирства охорони здоров’я, медичні капелани та представники медичних працівників.

Архиєрейську Літургію очолив владика Степан Сус, куріальний єпископ Києво-Галицького Верховного Архиєпископа УГКЦ.

«Дорогі медичні працівники, а також усі, хто з нами молиться, зокрема дорогі капелани, ваше покликання є особливим: бути руками Бога у цьому світі. Ви покликані бути руками Божого милосердя і доброти», - наголосив у своєму зверненні до медиків архиєрей.

«Наше служіння пов’язане з великою любов’ю і жертвою. Бо ті, що люблять, також жертвують, і вони потребують підтримки. Нехай Господь завжди береже нас у своїй ласці і благодаті, щоб ми ніколи не опускали рук, щоб ми ніколи не втомлювалися, а відчували те, що цей хірург під час операції: Бог є зі мною, Він веде моїми руками, щоб я робив добро і зціляв людей у цьому світі”, - побажав владика Степан.

Після закінчення Святої Літургії до медичних працівників з вітальним словом звернулася голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я сестра Севастіяна Карватська:

«Від імені Патріаршої комісії у справах охорони здоров’я щиросердечно вітаю вас на цій восьмій Всеукраїнській прощі медичних працівників. Цього року, у час великих і важких обставин війни, політичної непевності, економічної кризи та тривалої пандемії, милосердний Господь зібрав нас безпосередньо і через посередництво інтернет-трансляції перед Верхратською чудотворною іконою Пресвятої Богородиці в старовинному монастирі отців василіан у Крехові», - зауважила сестра Севастіяна.

«З нагоди цієї прощі з усього серця всім медичним працівникам, – лікарям, фармацевтам, молодшому персоналу, працівникам медичних установ, а оскільки цей рік – рік медичної сестри, то особливо всім фахівцям цієї професії, жінкам і чоловікам, – бажаємо насамперед рясного Божого благословення за молитвами Пресвятої Богородиці і святих та міцного здоров’я, добробуту, сімейного щастя. Запевняємо про постійну молитву за вас і окремо бажаємо поваги і розуміння з боку керівництва, пацієнтів і суспільства, щоб ваша праця була адекватно оцінювана та відповідно оплачувана та ви отримували від своєї праці задоволення і духовну радість», - побажала голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

Далі від  імені мера Львова представник Львівської міської ради пан Василь Дорош вручив відзнаки міського голови особам, які доклали багато зусиль до боротьби з коронавірусом. Зокрема, голову Патріаршої комісії у справах душпастирства охорони здоров’я сестру Севастіяну Карватську відзначили нагородою «Почесний знак Святого Юрія». Подякою міського голови Львова нагородили також пані Мирославу Полець, секретаря-референта голови Комісії.

Медичним працівникам вручили подяки від Блаженнішого Святослава Отця і Глави УГКЦ.

Захід транслювався на Ютуб-каналі «Живого телебачення».

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next