АКТУАЛЬНО

Владика Ігор: «Обмін досвідом духовного життя та роздумування над покращенням служіння Богові й людям зближує богопосвячених осіб РКЦ та УГКЦ»

П'ятниця, 18 вересня 2015, 19:29
Ми кілька днів переживали об’єднану спільну зустріч монашества РКЦ та УГКЦ, яка стосувалася питань життя в чернечій спільноті. Така зустріч надзвичайно корисна. Бо ж ділитися спільними успіхами, обмінюватися досвідом духовного життя, роздумувати над покращенням служіння Богові та людям - зближує богопосвячених осіб обох Церков.

Про це сказав Митрополит Львівський УГКЦ Ігор під час проповіді на Архиєрейській Божественній Літургій 18 вересня  в соборі Святого Юра у Львові на завершення першої спільної Асамблеї монашества РКЦ та УГКЦ.

На думку владики Ігоря, відповідальне завдання богопосвячених осіб полягає в тому, щоб «кормити народ Словом Божим та Небесним Хлібом, а також свідчити богоугодне життя, особистою жертвою та щирою молитвою за Божий людей».

«Тож реалізуймо достойне свідчення богопосвяченого життя! Хай Бог благословить вас своїми достойними дарами»,– сказав на завершення єпископ.

Пригадуємо, що цими днями у конференц-залі стадіону «Арена Львів» вперше понад 600 монахів РКЦ та УГКЦ роздумували над викликами сучасності, що постають перед ченцями та вірянами.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Заява Ради Церков щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні24 лютого

Заява Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні

МЕДІА
Prev Next