АКТУАЛЬНО

Владика Теодор очолив пішу прощу до Зарваниці

П'ятниця, 14 липня 2017, 15:41
Понад півтори тисячі паломників, які за два дні подолають пішки 54 кілометри маршруту Тернопіль-Струсів-Зарваниця, вирушила сьогодні, 14 липня, від архикатедрального собору Тернополя.

Владика Теодор (Мартинюк), Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський, відслужив Святу Літургію для прочан, відтак прочитав молитву благословення, а священики окропили кожного святою водою. Архиєрей запросив вірних особливо молитися за мир в Україні, а відтак сам очолив пішу колону.

Оргкомітет подбав про належні умови для паломників - харчування та нічліг. У Струсові буде відслужено Святу Літургію, а велика кількість священиків спеціально прибула, щоб сповідати прочан. Супроводжує колону карета швидкої допомоги та міліція. Прочани прибудуть у Зарваницю в суботу, після обіду (16 липня).

На Загальнонаціональну прощу до Зарваниці прибудуть члени Синоду Єпископів УГКЦ та Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, а також посланець Папи Франциска, префект Конгрегації Східних Церков Леонардо кардинал Сандрі. Проща приурочена до 125-ліття з дня народження патріарха Йосифа Сліпого, 150-ї річниці коронації чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої та молитві за мир в Україні.

Традиційно відбудеться багатотисячний похід зі свічками від парафіяльної церкви до чудотворного місця, де єпископи, священики та вірні молитимуться Молебень до Богородиці та проситимуть у Матері Божої заступництва для українського народу та миру.

Серед запланованих заходів – довгоочікувана зустріч Блаженнішого Святослава з молоддю, а проти ночі на 16 липня відбудеться духовний концерт на Співочому полі Зарваниці. Оргкомітет запланував низку цікавих виступів різних колективів.

Прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

«На сьогодні один із найбільших викликів − це не корупція, не влада, а минуле», − о. Андрій Зелінський20 липня

«Нам немає сенсу боротися за тіло Української держави на Сході, якщо вона загубить свою душу через корупцію», – така позиція Держсекретаря...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1407
clr:53
cch:-no-
sql:0.1079
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,484,640
m: 2,974,488