АКТУАЛЬНО

З історії УГКЦ. Перша зустріч католицьких єпископів України 1993 року

Понеділок, 30 листопада 2015, 17:28
25-28 листопада 2015 року у Львові відбулася зустріч греко-католицьких і римо-католицьких єпископів України. Такі зустрічі відбуваються щороку і розпочинаються з духовних реколекцій.

В архіві телестудії УГКЦ «Собор» віднайдено відеосюжет про перше спільне зібрання українських католицьких владик, яке відбулося в травні 1993 року. Двадцять два роки тому єпископи обох Церков зустрілися у Львові з нагоди візиту Папського нунція Антоніо Франко.

Дивіться у сюжеті фрагменти зустрічі єпископів у Митрополичих палатах, прес-конференції Апостольського нунція, Літургії у катедральних храмах Львова – соборі Святого Юра УГКЦ, та Успення Пресвятої Богородиці РКЦ в Україні.

Відео 1993 року з архіву телестудії «Собор». Опубліковано у листопаді 2015 року, з нагоди щорічної зустрічі католицьких єпископів України.

 

 Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку, борець з алкоголізмом та просвітитель22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next