АКТУАЛЬНО

Завершився християнський табір для дітей Полтавщини

Понеділок, 14 серпня 2017, 13:09
Протягом 7-13 серпня 2017 р. відбувся християнський однотижневий табір для діток с. Засулля і м. Лубни (Полтавська обл.). Їх організував тамтешній парох о. Василь Улішак із допомогою благодійної організації «Львівська освітня фундація».

На запрошення о. Василя весь цей час табором духовно опікувався о. Миколай Микосовський, ЧСВВ, голова Молодіжної комісії Харківського екзархату із Свято-Покровського Покотилівського монастиря, який щодня розповідав дітворі про одне із Святих Таїнств на основі різних прикладів.

Загальна концепція цього таборування: «У здоровому тілі –здоровий дух», як голосить древня мудрість.

Боже Слово, богослужіння, численні ігри, банси, гуртки, ватра тощо всім юним учасникам (понад 30 осіб) вельми сподобалися і не було, звісно, коли сумувати.

До проведення цього змістовного табору доклалися талановиті приїжджі аніматори: Іван Зубрицький, семінарист IV курсу Івано-Франківської духовної семінарії імені священномученика Йосафата. Марія Сухорончак і Діана Кульчицька з м. Тернополя та Андрій Фуштей і Яна Гуменяк із м. Івано-Франківська.

Є велика надія, що цей дитячий табір принесе в майбутньому свої щедрі плоди, розбудивши християнську свідомість у спраглих душах дітей і молоді.

http://ugcc.kharkiv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Дрогобицькі мученики: о. Северин Бараник, о. Яким Сеньківський та о. Володимир Байрак22 червня

27 червня згадуємо 28 новомучеників нашої УГКЦ, яких було проголошено блаженними папою Іваном Павлом ІІ під час його візиту в Україну у 2001...

МЕДІА
Prev Next