АКТУАЛЬНО

«Жива парафія»: катехитична школа ім. Блаженного Симеона Лукача м. Делятин

Вівторок, 08 липня 2014, 11:37
Духовенство не має права уникати обов’язку навчати віри своїх вірних не лише проповіддю, але й катехитичним служінням.

Про це пише Блаженніший Святослав, звертаючись до духовенства, монашества та всіх вірних Української Греко-Католицької Церкви в пастирському листі «Жива парафія − місце зустрічі з живим Христом».

Відчуваючи такий обов’язок, єреї церкви Різдва Пресвятої Богородиці, що в Делятині на Івано-Франківщині, як і всі священики Української Греко-Католицької Церкви, після виходу Церкви з підпілля, мали нагоду легально приступили до катехизації. А от три роки тому тут почала діяти катехитична школа. 

Як ми повідомляли, Департамент інформації УГКЦ розпочав цикл відеопрограм «Жива парафія». У ньому висвітлюється кращий досвід парафіяльного життя.

У рамках цієї ініціативи кожна парафія УГКЦ може поділитися позитивним душпастирським досвідом і кращими практиками із впровадження програми розвитку нашої Церкви. Заявки на створення та готові відеосюжети можна надсилати на адресу: [email protected].

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Сім тез про служіння священика в лікарні14 жовтня

Навіщо священики присутні в лікарні? В яких ділянках Церква і медики співпрацюють сьогодні? Як реагують хворі на присутність священика? Ці...

МЕДІА
Prev Next