АКТУАЛЬНО

«Італія солідарна з Україною», – Президент Італійської Республіки до Глави УГКЦ

Субота, 25 вересня 2021, 12:08
24 вересня учасники Пленарної асамблеї Єпископських Конференцій Європи (ССЕЕ) зустрілися з Серджо Маттарелла, Президентом Італійської Республіки. У своєму слові до представників європейських єпископатів Президент Маттарелла наголосив на особливій місії Церкви в сучасній Європі - єднати різні народи заради спільного блага людства.

«У сучасному світі часто з'являються спокуси думати, що вже здобуто мир, утверджені права людини, зокрема релігійні, і що ми живемо у відкритому й толерантному суспільстві. Однак ми знаємо, що в багатьох країнах і сьогодні релігійні почуття використовуються для протистоянь, щоб оправдати різного роду дискримінації», – наголосив Маттарелла. За його словами, цивілізаційність Європи повинна проявитися в соціальній, політичній, економічній та освітній сферах.  І в цьому важливу роль повинні відіграти релігійні лідери, «спонукаючи до суспільного дискурсу та пробуджуючи приспані почуття людей».

Читайте також: «Європа хвора на втому. Потрібно повернутися до візії її засновників», - Папа Франциск до учасників ювілейної зустрічі ССЕЕ

Спілкуючись із Президентом Італії, Блаженніший Святослав подякував йому за гостинність до сотень тисяч українців, які живуть і трудяться в Італії, та підтримку для України в протистоянні російській агресії. Серджо Маттарелла наголосив, що українці є дуже цінною національною спільнотою для італійського народу. «Я знаю біль вашого народу, який страждає від війни на Сході України. Це спровокувало масову еміграцію ваших громадян. Італія солідарна з Україною», – запевнив Маттарелла.

Секретаріат Глави УГКЦ в Римі,
фото: https://www.quirinale.it

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Василь Лостен: «Діалог – це можливість по-справжньому пізнати серце свого ближнього»02 грудня

Свого часу митрополит Андрей Шептицький сказав: «Спільне добро чинить із людей одне тіло, а якраз те спільне добро є основою всякої любови....

МЕДІА
Prev Next