АКТУАЛЬНО

«Україна сильна, вона вистоїть». Глава УГКЦ закликав українську діаспору в Німеччині та Скандинавії молитися за Україну

Понеділок, 19 квітня 2021, 15:13
Блаженніший Святослав закликав українців у Німеччині та країнах Скандинавії молитися за Україну, яка живе в «часи великого страху». Разом з тим Глава УГКЦ висловив сподівання, що вся світова спільнота підтримає нашу державу.

Такий заклик Предстоятель зробив на інтронізації екзарха для вірних УГКЦ у Німеччині та країнах Скандинавії перед тим, як запросити до слова посла України в Німеччині п. Андрія Мельника.

«Дозвольте мені передати вам вітання від ваших братів і сестер з України», – сказав Глава Церкви, звертаючись до української діаспори в Німеччині та Скандинавії.

Він наголосив на тому, що Україна переживає зараз непростий час. «Нам непросто в Україні. Ми тепер живемо в часи великого страху, але ми знаємо, що вся світова спільнота нас підтримає. Україна спливає кров’ю, бичована пандемією, але вона є сильна, вона вистоїть. Моліться за нас! Нехай Господь Бог усіх нас покріпить і дасть нам день і час, коли ми будемо не плакати, а сміятися. Сердечно всім вам дякую», – сказав Блаженніший Святослав.

Читайте також: Папа Франциск привернув світову увагу до ситуації в Україні

Пригадуємо, що 18 квітня 2021 року в Мюнхені відбулася інтронізація третього апостольського екзарха для українців у Німеччині та країнах Скандинавії владики Богдана Дзюраха.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«В Україні відбувається злочин проти людства», – Глава УГКЦ в ексклюзивному інтерв’ю для італійського видання «Il Foglio»27 липня

«Хтось каже, що в Україні має місце конфлікт, західні ЗМІ говорять про російсько-український конфлікт. Ні, в Україні немає жодного...

МЕДІА
Prev Next