АКТУАЛЬНО

«Я буду говорити з Папою про його візит в Україну», - Петро Порошенко напередодні візиту до Святішого Отця

Четвер, 19 листопада 2015, 15:30
Сьогодні вранці після молитви в соборі Святої Софії в Римі Президент України Петро Порошенко зустрівся з українською громадою. Глава Держави розповів співвітчизникам за кордоном про ситуацію в Україні, зусилля Українського уряду в міжнародній політиці та про мету свого візиту в Італійську Республіку та Апостольську Столицю.

У своєму зверненні до української громади Президент наголосив, що саме позиція українців за кордоном допомогла консолідувати європейські держави в протистоянні російській агресії на Сході України, адже «безпека України – це безпека всієї Європи», - додав він. Коментуючи мету свого візиту до Італії, Президент зазначив, що позиція Італії як однієї з лідерів країн ЄС є надзвичайно важливою у протистоянні агресії Росії та відновленні миру і територіальної цілісності в Україні. Додамо, що одразу після зустрічі з громадою Петро Порошенко поїхав на зустріч із Президентом Італійської Республіки Серджіо Матарелла, запланована також зустріч з Прем’єр-міністром Маттео Ренці.

Окрім цього, Глава Держави повідомив українську громаду, що в рамках його візиту було підписано договір з Італійським урядом про визнання українських водійських прав в Італії. «Це стане реальним кроком до євроінтеграції та покращенням статусу українців в італійському суспільстві», - наголосив Президент.

Відповідаючи на запитання про його аудієнцію в Папи Римського Франциска, Петро Порошенко сказав, що він вручить Святішому Отцю запрошення відвідати Україну та говоритиме з ним про постать митрополита Андрея Шептицького. «Я буду також говорити з Папою Франциском про його особисті дипломатичні можливості та ватиканської дипломатії загалом», - додав він.

Додамо, що  візит Глави Української Держави Петра Порошенка до Республіки Італія та Апостольського Престолу розпочався з молитви в соборі Святої Софії в Римі та зустрічі з українською громадою на території храму. Завтра Президент зустрінеться зі Святішим Отцем Франциском.

 

Прес-служба товариства «Свята Софія»

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next