АКТУАЛЬНО

#ТижденьУГКЦ: проща військовослужбовців, новий навчальний рік у семінаріях, перший зі семи штрихів до портрету Любомира

Субота, 26 вересня 2020, 11:26
Ось головні події, які сталися в УГКЦ протягом останнього тижня (19-18 вересня 2020 року).

Проща військовослужбовців до Зарваниці

Через епідемію коронавірусу ХІІ Всеукраїнське паломництво військовослужбовців та членів їхніх родин до Зарваниці проходило в режимі онлайн. Заходи, що відбулися 19-20 вересня 2020 року в Марійському духовному центрі транслювало «Живе ТБ» через сучасні засоби комунікації: фейсбук; інстаграм та ютуб.

Гаслом цьогорічного «Паломництва сильних духом» організатори обрали слова пророка Ісаї – «Ті, що на Господа надіються, відновлюють сили» (Іс. 40, 31).

***

У всіх семінаріях УГКЦ в Україні розпочався новий навчальний рік

21 вересня, у свято Різдва Пресвятої Богородиці Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, відвідав Київську Трьохсвятительську духовну семінарію. Перед початком Літургії Блаженніший Святослав поблагословив підрясники для семінаристів другого курсу, а після богослужіння зустрівся із першокурсниками, які цього року вступили до семінарії. Ректорат і всі семінаристи цього дня отримали подарунок: перший том книжки проповідей Блаженнішого Святослава, яка щойно вийшла з друку у видавництві «Фоліо».

Раніше новий навчальний рік розпочався і в усіх інших семінаріях УГКЦ в Україні: Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Дрогобицькій та в семінарії отців василіан у Брюховичах.

Загалом до семінарій УГКЦ в Україні цього року вступило 120 молодих хлопців.

***

Блаженніший Святослав у рамках проєкту «Сім штрихів до портрету» розповів про велич особи Блаженнішого Любомира

Проєкт «Прилучитися до великого» розпочали ще 31 травня 2020 року в парафії Покрову Пресвятої Богородиці м. Вінниця. Його метою є можливість приєднатися всім до великого дару пізнання Великої людини – Блаженнішого Любомира Гузара, якого Господь запросив до величної мандрівки впродовж життя.

Нещодавно було опубліковано відео, в якому Блаженніший Святослав ствердив, що «єдина Київська Церква в єдиному патріархаті, без взаємного поборювання, але з діленням тими дарами, які ми назбирали по дорозі до цієї єдності, є мрією Блаженнішого Любомира і його заповітом для всіх нас». Цим роздумом Глава УГКЦ змалював перший зі семи штрихів до потрету Любомира Гузара. Проєкт триває.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Вторгнення в Україну може спричинити світову катастрофу»22 квітня

Зважаючи на посилену напругу, наступного дня після заклику Папи Франциска до миру на Cході України Блаженніший Святослав, Глава і Отець...

МЕДІА
Prev Next